Aktuális tanfolyamok

30 órás intenzív nyelvvizsga felkészítő

Szerezz középfokú vagy felsőfokú angol ill. német nyelvvizsgát!

Intenzív kezdő, újrakezdő és középhaladó tanfolyam

Tanulj a nyáron 20 órában intenzíven angolul vagy németül!

30 órás angol társalgási tanfolyam

Itt a lehetőség, tiéd a szó!

angol csoportos képzés tanteremben 7-10 fő

Szívesen tanulsz másokkal együtt? Válaszd legköltséghatékonyabb képzési formánkat!

Angol csoportos képzés tanteremben 4-6 fő

Szívesen tanulsz másokkal együtt? Szereted a közösségi élményt? Fejleszd tudásod csoportban!

Angol magánóra tanteremben 2-3 fő részére

Tanulj egyedi igények szerint barátaiddal, kollégáiddal vagy családtagjaiddal! Válassz bérleteink közül!

Angol magánóra tanteremben 1 fő részére

Szereted, ha a tanárod csak veled foglalkozik? Itt minden figyelem a tiéd! Válaszd ki a számodra legoptimálisabb órszámot és vágj is bele!

Angol online magánóra 2-3 fő részére

Tanulj online egyedi igények szerint barátaiddal, kollégáiddal vagy családtagjaiddal! Válassz bérleteink közül!

Angol online magánóra 1 fő részére

Tanulj otthonod kényelméből! Válaszd ki a számodra leginkább megfelelő óraszámú bérletet és kezdheted is!

Német magánóra tanteremben 2-3 fő részére

Tanulj egyedi igények szerint, barátaiddal, kollégáiddal, vagy családtagjaiddal! Válassz bérleteink közül!

Német magánóra tanteremben 1 fő részére

Szereted, ha a tanárod csak veled foglalkozik? Itt minden figyelem a tiéd! Válaszd ki a számodra legoptimálisabb óraszámot és vágj is bele!

Német online magánóra 2-3 fő részére

Tanulj online, egyedi igények szerint, barátaiddal, kollégáiddal, vagy családtagjaiddal! Válassz bérleteink közül!

Német online magánóra 1 fő részére

spanyol, francia, olasz kiscsoportos képzés

spanyol, francia, olasz, magánóra tanteremben

Spanyol, francia, olasz online képzések