Kedvezményes ajánlataink

30 órás intenzív nyelvvizsga felkészítő

Ha nyelvvizsgát is szeretnél a képzésedet követően, nálunk a legjobb helyen jársz. Intézményünkben két akkreditált, államilag elismert nyelvvizsga közül választhatsz, de természetesen felkészítünk egyéb, általad választott vizsgára is.  Tanulj és vizsgázz egy helyen a Belvárosi Nyelviskolában!

A képzések időpontjai tájékoztató jellegűek, apróbb változtatások jogát fenntartjuk!

A képzések tananyagát gyakorló vizsgáztatók állítják össze. Minden nyelvvizsgafelkészítő képzés ingyenes próbanyelvvizsgával zárul az utolsó képzési napon! A képzéseket megbeszélés előzi meg, ekkor történik a beiratkozás, illetve a tananyagok megvásárlása vagy megrendelése is. A képzéseket megelőzően előzetes ingyenes tudásszint felmérés szükséges (kivéve gyerek tanfolyamok). Kérésre tájékoztatunk a képzési lehetőségekről és segítünk neked kiválasztani a számodra leginkább megfelelő nyelvvizsgát és képzési formát.

Időpont: heti 2 alkalommal 3 tanóra, vagy szombati napokon 6 tanóra

Min. létszám: 6 fő

Csoportos lakossági tantermi képzéseink a Széchenyi út 92. 1. emelet alatt található jól felszerelt oktatótermeinkben zajlanak.

Egy tanóra hossza: 45 perc

A feltüntetett ár a tanfolyam bruttó ára.

Egyéb részletekért keress minket a megadott elérhetőségeinken!

Képzési tanácsadás, beiratkozás ügyfélfogadási időben vagy online!Érdeklődne, kérdése van? Írjon nekünk.